اجاره خودرو با راننده با راننده در تهران

اجاره خودرو با راننده در تهران برای شما شرایط آسانی دارد، نگاهی به قوانین و شرایط اجاره ماشین در ایرانی رنت بیاندازید، لیست ماشین های ما شامل بنز و بی ام و را ببینید و هر خودروی لوکسی که نیاز دارید را خیلی ساده و با ارزان ترین قیمت از ما کرایه کنید. ما سعی میکنیم به ساده ترین شکل ممکن بهترین خودروهای مناسب اجاره در تهران را در محل مورد نظرتان به شما ارائه دهیم.

لیست قیمت و هزینه اجاره خودرو با راننده مخصوص تهران

جایی برای نگرانی نیس

ما به راحتی بهترین سرویس‌هاو خدمات را در اختیارتون قرار می‌دهیم

سفری آسان و بی خطر

با رانندگان مجرب ایرانی رنت سفری آسوده، بی‌خطر و توأم با آرامش خواهید داشت

تنوع خودرو

ما ناوگانی عظیم از ماشین های لوکس،کلاسیک و میان رده را در ایرانی‌رنت در اختیارتون قرار میدیم

بدون نیاز به تضمین

حتی بدون چک، سفته و وجه نقد هم میتونی ازسرویس‌های ما بهره ببرین

شرایط اجاره خودرو با راننده در تهران

کرایه اتومبیل با راننده از جمله خدماتی است که کلیه ی موسسه های معتبر اجاره خودرو به مشتریان خود ارائه می دهند و از آنجایی که متقاضیان استفاده از خدمات اجاره خودرو با راننده افرادی هستند که کیفیت خدمات برایشان اهمیت دارد و با ارزش است و حاضر هستند هزینه های بالایی را برای این خدمات بپردازند همچنین هنگام اجاره ی خودرو یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه شود رانندگانی است که در اختیار مشتری قرار می گیرد و باید بسیار در امور رانندگی تبحر داشته باشند و همچنین امنیت و آسودگی را برای مشتری فراهم آورد.
با خدمات ویژه اجاره ماشین با راننده شما میتوانید از میان طیف وسیع خودروهای ناوگان موسسه ی ایرانی رنت ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید ایرانی رنت با دارا بودن رانندگان فاخر،با تجربه و آزموده امنیت و آرامش شما را در هنگام اجاره ی خودرو با راننده تضمین می کند و همچنین ایرانی رنت برای آسودگی شما شرایط اجاره ی خودرو با راننده را بسیار آسان در نظر گرفته وشما با استفاده از این سرویس هیچگونه تعهد و یا تضمینی در قبال خودرو اعم از چک،سفته،وجه نقد متحمل نمی شوید و تماما به عهده ی راننده می باشد. همچنین ایرانی رنت با دارا بودن انواع ماشین های میان رده و بالا رده اعم از ماشین های لوکس و ماشین های کلاسیک و ماشین های معمولی دست شما را در انتخاب خودرو مورد نظر باز گذاشته است تمامی خودرو های ایرانی رنت مدل بالا بود و در هر بار اجاره، سرویس شده و سالم در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

قوانین اجاره خودرو با راننده

 

قطعا یکی از مهمترین فاکتورهای که در اجاره ماشین با راننده باید مورد توجه قرار گیرد، راننده ای است که در اختیار مشتری قرار می گیرد که مسئولیت مهمی برعهده دارد و اگر از تبحر کافی در رانندگی برخوردار نباشد میتواند جان شما را به خطر بیاندازد و سفری همراه با استرس در پیش رو خواهید داشت اما رانندگان شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت امتحانات خود را پس داده اند و کاملا در امور رانندگی فاخر و با تجربه هستن راننده ای که در اختیار مشتی قرار می گیرد با کلیه ی اصول قانونی رانندگی آشناییت دارند و ایرانی رنت سفری آسوده و بدون استرس و با خیال راحت را با رانندگان این ناوگان تضمین می کند اما این تمام ویژگی خدمات اجاره ماشین با راننده نیست یک راننده در عین داشتن تبحر در رانندگی باید با شخصیت و با آداب واصول اجتماعی و تشریفات آشناییت داشته باشد تمامی رانندگان ایرانی رنت دارای این ویژگی ها بوده و برای این ویژگی ها آموزش دیده شده اند و راننده ای که در اختیار مشتری قرار می گیرد با کلیه ی امور تشریفات آشناییت دارد.

رانندگان مجرب

تمامی رانندگان کار آزموده و توانمند در رانندگی و تضمین سفری بی خطر و با آرامش

رانندگان چند زبانه

دارا بودن توانایی رانندگان در برقراری ارتباط و مکالمه به چند زبان مختلف

رانندگان با شخصیت

آشناییت تمامی رانندگان با آداب و رسوم اجتماعی و اصول تشریفات

شرایط و نحوه ی رزرو اجاره ی خودرو با راننده

 • ارائه کارت شناسایی معتبر
 • پرداخت وجه اجاره ماشین بر اساس مدت زمانی که قصد اجاره خودرو را دارید.
 • خودرویی که قصد اجاره آن را دارید انتخاب کنید..
 • تعداد روزهایی که می خواهید خودرو را اجاره کنید مشخص نمایید.
 • تاریخ و موعد مقرر برای دریافت خودرو اجاره ای را مشخص نمایید.
 • نوع تحویل خودرو اجاره شده را (تحویل خودرو اجاره شده در شهر و محل مورد نظر شما ، فرودگاه و …) را مشخص نمایید.
 • با شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت تماس حاصل نمایید.
 • اطلاعات فوق را به پاسخ دهنده بدهید و یا با اعلام بودجه و تاریخ مورد نظر و تعداد روز مورد نظر خود از مشاوره کارکنان شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت استفاده نمایید.
 • پس از آن در صورت پسند و رضایت شما ، می بایست برای رزرو قطعی خودرو ، نسبت به واریز پیش پرداخت به میزان ۵۰% نرخ یک روز خودرو رزرو شده به شماره حسابی که اعلام می شود اقدام نمایید.
 • کارکنان شرکت اجاره خودرو (بدون راننده و با راننده-اجاره گیرنده و اجاره دهنده) ایرانی رنت به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان می باشد.
 • ما با ارائه انواع خودرو و تنوع در شرایط اجاره آماده سرویس دهی به شما مشتریان عزیز می باشد.
 • نوع ، کلاس و برند خودرو انتخابی
 • مدل و سال تولید اتومبیل
 • تعداد روزهایی که قصد دارید ماشین را اجاره کنید.
 • تاریخ رزرو اجاره خودرو
5/5 (3 دیدگاه)