بیش از چهار سال از زمان عرضه‌ی کراس‌اور سیتروئن C3-XR در چین می‌گذرد و برای اولین‌بار با فیس‌لیفت رو‌به‌رو شد. سیتروئن C3-XR جدید که اوایل بهار امسال راهی بازار می‌شود، با به‌روزرسانی‌های ظاهری الهام‌گرفته از هویت جدید این برند تجاری همراه خواهد شد.

تغییرات اصلی طراحی در جلوی خودرو رخ می‌دهند، جایی که سیتروئن C3-XR با کاپوت الهام‌گرفته از مدل C5 Aircross، چراغ‌های جلو که هم‌اکنون یکپارچگی بهتری با لوگوی سیتروئن در میان دارند، همراه‌با طراحی جلوپنجره و اجزای سپر جلوی اقتباس از خودروی مفهومی CXPerience عرضه می‌شود. در ضمن جلوپنجره میانی ​​که دارای الگوی کپسولی سیتروئن معمولی است و در سپر جلو نیز از قطعات قرمز و نقره‌ای بهره‌گیری می‌شود.

با نگاه به سیتروئن C3-XR فیس‌لیفت از نیمرخ، به نظر می‌رسد که غیر از رینگ‌های آلیاژی ۱۶ اینچی دورنگ الماسی تغییر دیگری نداشته باشد. در عقب نیز چراغ‌ها با طرح جدید در برگیرنده چهار ماژول مستطیلی برگرفته از C5 ایرکراس به چشم می‌خورد. در صندوق عقب از لوگوی سیتروئن دورنگ (کرومی و سیاه براق) همراه‌با «C3-XR» بهره‌گیری می‌شود. هم‌اکنون سه ترکیب رنگ بیرونی برای مشتریان سیتروئن C3-XR در دسترس پیمان دارد.

در کابین، این مدل از سیستم اطلاعاتی و سرگرمی جدید HSAE با صفحه‌نمایش ۹ اینچی، دو درگاه USB و در ضمن پیوندیدن Apple CarPlay، Baidu Carlife و MirrorLink سهم می‌برد. در ضمن دسته‌دنده ارگونومیک برای جبعه‌دنده‌ی خودکار با روکش چرمی هستی دارد. مشتریان می‌توانند بین دو طرح رنگ داخلی گزینش کنند.

هیچ اشاره‌ای به ارتقای فنی پیشرانه سیتروئن C3-XR وجود ندارد؛ پس فرض می‌کنیم که کماکان از پیشرانه‌ی بنزینی ۱.۶ لیتری مجهز به توربوشارژر با قدرت ۱۵۸ اسب‌بخار و جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک ۶ سرعته استفاده می‌شود. سیتروئن C3-XR مدل ۲۰۱۹ تا بهار سال جاری پایین‌تر از مدل‌های شاسی‌بلند C4 ایرکراس و C5 ایرکراس قرار خواهد گرفت. از سررسید فرآوری در ووهان چین طی اواخر سنه ۲۰۱۴، نزدیک ۱۸۰ هزار دستگاه کراس‌اور سیتروئن C3-XR به مشتریان فروخته شده است.

فولکس واگن آماروک با تیونینگ آرکتیک تراکس معرفی شد

Leave a Reply

این سایت اجاره داده می شود.09126191959
+