اجاره خودرو بدون راننده

اجاره ی خودرو بدون راننده یکی از خدماتی است که توسط موسسه های اتومبیل کرایه به مشتریان ارائه می شود و افراد میتوانند خودرو مورد نظر خود را بدون راننده کرایه کنند ودر قبال خودرو اجاره ای سند،چک ،سفته یا وجه نقد جهت تضمین بازگشت خودرو بر اساس شرایط کرایه اتومبیل مربوط به شرکت اجاره خودرو پرداخت نمایند و اما اجاره خودرو بدون راننده مناسب چه افرادی می باشد؟
گاهی اوقات ممکن است که برای شما هم پیش آمده باشد که علاقه داشته باشین با یک خودرو لوکس بدون راننده به استقبال دوستان و یا خویشاندان خود بروید و آنها را سورپرایز کنید و یک روز به یادماندنی همراه با خودرو رویایی خود در تقویم خاطره ها ثبت کنید و لذت رانندگی با یک ماشین لوکس را تجربه کنید. پس افرادی که همچنین قصد ونیتی دارند میتوانند از این سرویس بهره ی لازم را ببرندو یا اگر یک قرار مهم کاری دارید می توانید با اجاره ی خودرو لوکس بدون راننده تاثیر بسزایی روی مخاطب خود بگذارید و آنها را شگفت زده و مجذوب خود کنید و یا اینکه به همراه دوستان و یا آشنایان عازم سفر هستید و اگر قصد دارید به همراه تعداد افراد بیشتری از اتومبیل استفاده کنید میتواند از خودروهای شاسی بلند با ظرفیت گنجایش بیشتر استفاده کنید معمولا اینگونه خودرو ها ظرفیت 7 تا 8 نفر سرنشین را دارند و به این ترتیب در کل مسیر سفر با همراهان خود همراه بوده و از لحظات طی مسیر همراه با همسفران خود نهایت لذت را ببرید همچنین میتوانید برای سفرهای دو نفره و یا با تعداد افراد کمتر از خودروهای لوکس با دوسرنشین استفاده کنید و یا اینکه برای انجام کارهای اداری و روزمره ی خود قصد کرایه خودرو بدون راننده دارید میتوانید از خودروهای پایین رده و یا میان رده ایرانی و چینی که هزینه ی اجاره ی پایین تری از ماشین های لوکس و بالا رده دارند را کرایه کنید.و یا اگر ماشین شما بنا به دلایلی دچار نقص فنی شده و در تعمیرگاه به سر می برد و شما نیز نیازمند یک خودرو رای انجام امور خود را دارید شما میتوانید با خدمات اجاره ی خودرو بدون راننده در کوتاه ترین زمان خودرو موردنظر خود را از شرکت اجاره خودرو کرایه کنید و در آخر و مهمتر از همه اجاره خودرو بدون راننده برای مراسم های عقدو عروسی می باشد که شما میتوانید با اجاره ی یک خودرو لوکس و یا کلاسیک بهترین شب زندگی خود را به شب بسیار به یادماندنی و متفاوت و خاطره انگیز مبدل کنید.

ویژگی سرویس اجاره خودرو بدون راننده ایرانی رنت

با توجه به اینکه خدمات اجاره خودرو بدون راننده متقاضیان زیادی دارد و به دلیل اینکه راننده ای در اختیار مشتری قرار نمی گیرد بسیاری از موسسات اتومبیل کرایه فقط ماشین های پایین رده و میان رده را برای سرویس اجاره ماشین بدون راننده در اختیار مشتریان قرار می دهند اما شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت تمامی خودروهای پایین رده و میان رده و خودرو های لوکس را برای خدمات اجاره خودرو بدون راننده بدون محدودیت برای مشتریان ارائه می دهد. هنگامی که شما قصد کرایه اتومبیل بدون راننده را دارید باد مواردی را در نظر داشته باشید یکی از مهمترین مسائل در رنت خودرو بدون راننده قرارداد می باشد، قرارداد نباید نکته ی مبهمی برای طرفین داشته باشد و شخص کرایه کننده خودرو باید بداند در شرایط خاص ماننده سرقت اتومبیل،تصادف،خرابی و غیره چه توافقی بین اجاره دهنده خودرو و طرف قرار داد انجام شده است که همین امر باعث ایجاد خشنودی و رضایت در مشتری می شود قرارداد های ایرانی رنت بصورت کاملا شفاف بدون کوچکترین ابهامی بین شخص اجاره کننده خودرو و ایرانی رنت منعقد می شود نکته مهمی دیگری که باید به آن توجه کرد این است که ماشین اجاره ای باید دارای بیمه شخص ثالث و بدنه باشد تمیزی ظاهر و سلامت اتومبیل هم جزء نکات بسیار مهم در هنگام اجاره خودرو بدون راننده تلقی می شود. تمامی ماشین های موجود در ناوگان ایرانی رنت بصورت دوره ای و مرتب تمامی ماشین های خود را سرویس نموده و سلامت ماشین را تضمین می کند. در شرکت کرایه ماشین ایرانی رنت مدارک لازم برای اجاره ماشین بدون راننده به نحوی بنامه ریزی و طراحی شده است که اکثریت مردم امکان بهره مندی از این سرویس را داشته باشند.

سلامت خودرو

تمامی خودرو ها بصورت مرتب و دوره ای سرویس می شوند

بیمه ثالث و بدنه

تمامی خودروها دارای بیمه کامل شخص ثالث و بدنه هستند

شرایط آسان

شرایط آسان و منعطف اجاره خودرو برای عموم مردم

تنوع خودرو

تنوع در انواع خودروهای معمولی،لوکس و کلاسیک

لیست قیمت برخی از خودرو های اجاره ای

شرایط و نحوه ی رزرو اجاره ی خودرو با راننده

قطعا برای اجاره ی خودرو بدون راننده از مشتریان این سرویس در قبال تضمین بازگشت خودرو و همچنین آسیب های احتمالی به ماشین یکسری شرایط در نظر گرفته می شود ایرانی رنت برای این سرویس شرایطی بسیار آسان و منعطف طراحی کرده است تا عموم مردم بتوانند از این سرویس استفاده کرده و خودرو موردنظر خود را کرایه کنند اما یکسری شرایط عمومی در نظر گرفته شده است که باید شخص اجاره کننده دارای ان شرایط باشد که اعم از شخص اجاره کننده باید 19 سن و حداکثر 70 دارای گواهینامه رانندگی معتبر از جمهوری اسلامی ایران و یا داشتن گواهینامه بین المللی که در صورت نیاز به صدور گواهینامه بین المللی شما می توانید با تماس با شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت و تقاضا آن و ارایه مدارک معرفی ، گواهینامه رانندگی بین المللی خود را بعد از چند روز کاری اخذ نمایید. زمانی که شما یک ماشین از شرکت اجاره خودرو کرایه کردید شما مجاز نیستید ماشین اجاره ای را به شخص دیگری واگذار کنید. فرد اجاره کننده ی خودرو موظف به دقت در نگهداری و استفاده بهینه از خودرو می باشد. هرگونه تخلف و تخطی از قوانین راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران بر عهده فرد اجاره کننده خودرو می باشد.

 • ارائه و تحویل مدارک شناسایی .
 • ارائه سند ملکی (و یا اجاره نامه به صورت موردی) در استان های تهران و البرز که به نام شخص اجاره کننده خودرو است.
 • ارائه چک بانکی و یا سفته به میزان ۲۰% بیشتر از قیمت روز ماشین
 • ارائه و تحویل مدارک شناسایی .
 • ارائه و تحویل چک و یا سفته به میزان ۲۰% بیشتر از مبلغ قیمت روز اتومبیل
  ودیعه نقدی (میزان ودیعه بر اساس نوع خودرو متغیر است) . ( به صورت موردی بر اساس نوع خودرو انتخابی و … سند ملکی ، ضامن کاسب شاغل در تهران و یا کارمند رسمی دولتی دارای چک نیز مورد قبول است)
 • مبلغ اجاره ماشین بر اساس تعداد روز های مورد نظر
 • ارائه و تحویل مدارک شناسایی
 • ارائه و تحویل گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت.
 • ارائه و تحویل چک کارمندی به میزان ۲۰% بیشتر از مبلغ قیمت روز خودرو
 • اصل پاسپورت و یا اصل ویزا
 • بلیط برگشت

شرایط اجاره خودرو برای شرکت ها ، موسسات ، ادارات دولتی و غیر دولتی و اشخاص حقیقی و حقوقی که به صورت بلند مدت و ماهانه اجاره خودرو می نمایند منعطف می باشد. در برخی موارد هیچ شرایط خاصی برای این دست از مشتریان وجود ندارد.
جایگزینی و یا تلفیق روش های فوق امکان پذیر است. به عنوان ضمانت و ودیعه می توانید با ارایه کارت خودرو شخصی خود و پارک خودرو در محل شرکت استفاده کنید.

0/5 (0 دیدگاه)