درباره ی ایرانی رنت

موسسه ی اتومبیل کرایه ایرانی رنت اجاره دهنده و اجاره گیرنده خودروهای روز جهان، این شرکت با دارا بودن ناوگان خودرویی مشتمل بر 100 خودرو اعم از ماشین های ایرانی و خارجی بزرگترین و خوشنام ترین کمپانی اجاره خودرو در تهران می باشد . مجموعه ایرانی رنت با بهره برداری و با استفاده از تجربیات شرکت های عظیم و قدیمی بین المللی کرایه اتومبیل بدون راننده به ویژه شرکت های آمریکایی و اروپایی پرکار در مقوله کرایه اتومبیل بدون راننده و با پژوهش ها دقیق و گردآوری نقشه گذرگاه برای ارایه بهترین خدمات با بهترین و بالاترین کیفیت نسبت به دیگر فعالین در عرصه اجاره ماشین بدون راننده در دهه 90 شمسی پا به عرصه صنعت اجاره خودرو در ایران گذاشت .

50 خودرو از ناوگان خودرویی ایرانی رنت تحت مالکیت مستقیم کمپانی بوده و به طور مستقیم در ناوگان اتومبیل های اجاره ای این کمپانی می باشد و 70 خودرو از سرمایه گذاران و صاحبان اتومبیل های شخصی می باشند. تمامی ماشین های اجاره ای این مجموعه امکان عرضه به صورت اجاره خودرو بدون راننده را دارا می باشد .

چشم انداز
موسسه ی کرایه اتومبیل ایرانی رنت برای حفظ اصول مشتری مداری و برای خوشنودی و آسودگی خاطر هر چه اغلب مشتریان خویش ، در ازای هر قرارداد اعم از کرایه دادن و یا اجاره گرفتن نسبت به ارائه فیش قرارداد و در صورت اخذ وجه ، رسید آن را به مشتریان خویش ارائه خواهد کرد و تمامی اصول و روال کاری اجاره اتومبیل را به صورت ریزبین و قانونی در نظر خواهد گرفت.

مفتخریم که با تکیه بر اعتماد شما مشتریان عزیز و بهره گیری از نوین ترین خودروهای روز ، امکانی فراهم نمودیم تا خاطره ای خوش از کرایه اتومبیل با ایرانی رنت داشته باشید ، سعی می کنیم در صنعت اجاره خودرو بهترین باشیم .

0/5 (0 دیدگاه)