اجاره لندکروز در تهران

مجموعه ایرانی رنت ارائه دهنده کلیه خدمات اجاره خودرو در تهران، از جمله اجاره لندکروز در تهران و سایر شهرستانها می باشد. شما می توانید این مدل ماشین را با مناسب ترین قیمت اجاره تویوتا لندکروز در تهران و شهرستانها، و باشرایط بسیار ویژه ای که مناسب کرایه ماشین لندکروز در تهران می باشد، اجاره کنید. شما می توانید برای کسب تمامی اطلاعات در زمینه قیمت کرایه لندکروز در تهران، نحوه اجاره تویوتا لندکروز در تهران و شرایط اجاره لندکروز با راننده و یا بدون راننده به سایت ایرانی رنت مراجعه کنید.

اجاره لندکروز با راننده

برای اجاره خودرو لندکروز در تهران و سایر شهرستانها می توانید با قیمت مناسب و شرایط ویژه به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه این اتومبیل را از سایت ایرانی رنت اجاره کنید. اجاره لندکروز تحت پوشش کامل بیمه بدنه، سرقت خودرو، بیمه برای خسارت ناشی از تصادف غیرمقصر و بیمه سرنشین خودرو است؛ که در این سایت ب صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

اجاره لندکروز بدون راننده

کرایه ماشین لندکروز بدون راننده جزو خودروهای لوکس و تشریفاتی می باشد. حداقل زمانی که شما می توانید آن را کرایه کنید 3 روز می باشد؛ ولی در صورت درخواست برای روزهای بیشتر می توانید با مسئولان مربوطه در سایت ایرانی رنت هماهنگ کنید. خودروهای لندکروز شرکت در دو نوع مدل رنگی سفید و یا سیاه موجود می باشد که همگی بر اساس مدل سال جدید می باشند. خودرو تویوتا لندکروز در زمان تحویل به مشتریان بسیار تمیز و در بهترین شرایط فنی می باشد. با توجه به قیمت اجاره لندکروز در کیش، در سایت ایرانی رنت شما می توانید نسبت به کرایه این ماشین لوکس و زیبا اقدام کنید. یکی از مهم ترین مزیت های مهم موسسه ایرانی رنت نسبت به دیگر شرکت های رنت خودرو این است که اگر شما بخواهید در زمان طولانی تری این خودرو را اجاره کنید می توانید از تخفیفات خوبی بهره مند شوید. ایرانی رنت دارای نماد الکترونیک می باشد؛ پس می توانید با خیال راحت نسبت به ثبت قرارداد اجاره لندکروز اقدام کنید.

شرایط و مدارک لازم برای اجاره خودرو لندکروز

برای کرایه ماشین تویوتا لندکروز بدون راننده شرایطی در نظر گرفته شده است که باید قبل از اجاره لندکروز از آن مطلع باشید. برای شرایط و مدارک کرایه خودرو لندکروز لیستی برای شم به صورت زیر تهیه شده است.

 • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو برای ضمانت، که هنگام عودت اتومبیل به مشتریان بازگردانده میشود.
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی که با توجه به نوع خودروهای درخواست شده متفاوت می باشد.
 • ارائه گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز هویت محل شغل شخص اجاره کننده.
 • در صورت داشتن چک صیاد لزومی برای پرداخت ودیعه وجود ندارد.
 • داشتن حداقل 20 سال سن
 • گواهینامه رانندگی
 • اصل و کپی مدارک شناسایی
 • اجاره لندکروز بدون راننده دارای محدودیت

شرایط گفته شده برای اجاره لندکروز بدون راننده می باشد. اما در صورت شرایط با راننده ارائه تمامی این مدارک لازم نیست و شرایط آسان تری وجود دارد. چون بخشی از مسئولیت های آن برعهده راننده میباشد.

بیمه اجاره خودرو تویوتا لندکروز

درمورد کرایه تویوتا لندکروز در تهران باید به این نکته مهم اشاره کرد که بیمه ماشین حتما و بدون هیچ شکی باید قبل از عقد قرارداد رسمی برای کرایه لندکروز حداقل تا پایان قرارداد تمدید باشد. لذا در مواقع بروز حوادث پیش بینی نشده جانی و مالی در زمان مدت کرایه لندکروز، موارد مربوط به خسارات و صدمه های پیش بینی نشده و احتمالی بر اساس قوانین محاسبه میشود. علاوه بر این موضوع واضح است که استفاده از بیمه اتومبیل در شرایط بروز حوادث برای خودرو لندکروز اجاره ای وابسته به رعایت موارد مهمی مانند داشتن گواهینامه رانندگی و… می باشد. اجاره لندکروز، در سایت ایرانی رنت دارای پوشش کامل بیمه بدنه است. یعنی در هنگام تصادف نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

شرایط بیمه اجاره لندکروز:

 • محدودیت کیلومتر روزانه 200 کیلومتر
 • بیمه سرقت خودرو
 • بیمه خسارت ناشی از تصادف غیرعمد
 • بیمه سرنشین خودرو

تحویل و عودت خودرو لندکروز

تحویل و عودت لندکروز در مکان های درخواستی فرد متقاضی در تهران و سایر شهرستانها وجو دارد. هزینه تحویل و عودت ماشین در محل سکونت فرد بر عهده خود او می باشد. اجاره لندکروز کیش، از محبوب ترین خودروهای شاسی بلند می باشد. لندکروزهای موجود در سایت ایرانی رنت در بالاترین کیفیت قرار دارند و همگی مدل سال هستند.

راننده ای در اجاره لندکروز با راننده در اختیار شما قرار می گیرد؛ رایگان است و شما ملزوم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید. متقاضیان اجاره ماشین لندکروز برای اینکه بتوانند این اتومبیل را در اختیار داشته باشند، باید از چند روز قبل نسبت به رزرو آن اقدام کنند.

ماشین لندکروز مجهز به تمام امکاناتی است که شما در طول سفر به آن احتیاج دارید. این اتومبیل با سه ردیف صندلی که دارد ظرفیت جابه جایی 8 مسافر را در اختیار شما قرار می دهد.

اجاره تویوتا لندکروز در تهران

اجاره لندکروز در تهران، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است؛ و به صورت با راننده و یا بدون راننده اجاره داده میشود. لازم است بدانید که برای اجاره خودرو تویوتا لندکروز باید کمتر از 3 روز نسبت به کرایه آن اقدام کنید. قیمت اجاره خودرو لندکروز در تهران بر اساس مدل و رنگ آن متفاوت می باشد؛ و اگر سلیقه خاصی در این مورد دارید بهتر است در هنگام ثبت قرار داد خود آن را با تیم پشتیبانی سایت در میان بگذارید.

قیمت اجاره خودرو تویوتا لندکروز

کرایه تویوتا لندکروز به انواع مختلفی انجام می گیرد. اجاره روزانه، ساعتی، هفتگی و اجاره ماهانه لندکروز. همچنین اجاره سالانه ماشین تویوتا لندکروز در شرایط خاصی نیز وجود دارد. در ابتدا شما باید مشخص کنید که برای چه مدت می خواهید این اتومبیل را اجاره کنید و یا قصد دارید چه مقدار پول برای کرایه تویوتا هزینه کنید. در این صورت با توجه به عوامل گفته شده شرکت ایرانی رنت بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار می دهند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت اجاره لندکروز به این سایت مراجعه کنید.

قیمت اجاره لندکروز

نرخ اجاره لندکروز به دلیل اینکه در دسته ماشین های شاسی بلند لوکس قرار دارد برای موارد مختلفی مانند: آفرود سواری، اجاره ماشین تشریفاتی، برای مسافرت و اجاره ماشین عروس لندکروز، بسیار پرطرفدار است.

اجاره لندکروز برای آفرود سواری

اگر شما تصمیم به آفرود سواری دارید و به دنبال یک ماشین مناسب برای این نوع ورزش هستید؛ به راحتی می توانید از اجاره لندکروز برای آفرود سواری استفاده کنید. رانندگی در کوهستان و جاده های ناهموار و یا در بیابان ها لذت خاصی دارد که فقط با ماشین های مناسب، هیجان آن دو برابر می شود. اجاره تویوتا لندکروز یکی از بهترین خودروها برای ورزش آفرود می باشد؛ که شما با اجاره لندکروز دیگر هیچ نگرانی بابت طی کردن مسیر خود ندارید زیرا این اتومبیل برای تمام جاده ها مناسب است. و شما می توانید به سلامت به مقصد خود برسید.