چگونه ماشین اجاره کنیم؟

شاید قصد یک سفر درون شهری کوتاه مدت و یا یک مسافرت بیرون شهری بلند مدت داشته باشید. برای این کار می توانید یک خودروی راحت ، مدرن و با امنیت بالا را اجاره کنید. افراد با اینکار می توانند نیازهای خود را برطرف کنند و هم می توانند از امکانات رفاهی ماشین مورد علاقه خود بهره ببرند. از جمله دلایل گوناگون برای اجاره خودرو، نیاز به خودروی شخصی و سفر کردن خانواده به صورت دسته جمعی است، شما می توانید احتیاج خود را به خودروهای لوکس از طریق مراجعه به سایت ایرانی رنت برطرف کنید.

اکثرا خودروهای اجاره ای را در مراسم عروسی می بینید؛ جایی که عروس و داماد دوست دارند مانند الماس در مراسم جشن خود بدرخشند. به همین خاطر ماشین لوکس و زیبایی کرایه می کنند. ترانسفرهای فرودگاهی نیز از دیگر موارد اجاره خودرو هستند.

نحوه اجاره خودرو

کرایه اتومبیل همیشه به دو صورت انجام میشود؛ در روش اول به صورت کوتاه مدت اجاره می شود که همان اجاره روزانه است و زمان آن یک یا چند روز و یا چندساعت است. اگر مدت زمان کمتر از 10 ساعت باشد کرایه همان 10 ساعت پرداخت می شود. بلندمدت: کرایه خودرو به صورت بلند مدت به اجاره ای گفته می شود که 28 روز و یا بیشتر از 360 روز و یا کمتر باشد. این نوع اجاره شامل مزایای زیادی است مانند: پوشش بیمه بر حسب نیاز اجاره کننده، حق تعویض خودرو در صورت رضایت نداشتن مصرف کننده و یا خرابی خودرو. تمامی خودروهای موجود در سایت ایرانی رنت شامل ارایه خدمات تعمیر و نگهداری در طول مدت اجاره اتومبیل و ارائه مجوز طرح ترافیک می شود.

شرایط اجاره اتومبیل

کرایه ماشین دارای شرایط و ضوابط خاصی است. فرد اجاره کننده باید مدارکی از جمله:

 • کارت ملی
 • مدارک محل اشتغال
 • مدارک محل سکونت
 • دو فقره چک

را تحویل شرکت دهد و حتما گواهینامه رانندگی داشته باشد. خودروهای اجاره ای در هر کشوری متفاوت است، در بعضی از کشورها خودروهای اجاره ای با پلاک خاصی عرضه میشود و به این صورت مشخص می شود که این وسیله نقلیه اجاره ای است.

انواع وسایل نقلیه اجاره ای

موسسه اجاره خودروی ایرانی رنت دسته ی گسترده ای از ماشینها را از قبیل MVM, کانورتیبل، سدان، لوکس نیز در اختیار مشتریان خود قرار می‌ دهد. انواع ماشین ها برای اکثر افراد با هر گونه توانایی مالی در نظر گرفته میشود. شرکت ایرانی رنت معمولا وسایل نقلیه خود را در اختیار هتل ها و فرودگاه ها قرار می دهند و با آنها همکاری خوبی دارند.

اجاره خودرو در سراسر ایران

مجموعه ایرانی رنت به دنبال ایجاد تجربه ای فوق العاده از خدمات اجاره ماشین در تهران و یا سایر شهر های ایران می باشد. شما می توانید در هر کجای ایران که هستید و در هر ساعت از شبانه روز، اتومبیل مورد نظر خود را بدون نیاز به هیچگونه مدرک نظیر: وثیقه، چک و یا سند وسیله مورد نیاز خود را کرایه کنید و در محل تعیین شده از طرف خودتان تحویل بگیرید و در شهر دیگری عودت دهید.

خدمات شرکت ایرانی رنت در رابطه با اجاره ماشین:

 • قیمت ارزان اجاره خودرو
 • ارائه ماشین های تمیز و در حد صفر
 • عدم محدودیت برا بازه زمانی کرایه ماشین
 • خدمات ترانسفر فرودگاهی اجاره خودرو بدون راننده
 • پوشش های بیمه ای کامل
 • پشتیبانی و امدادرسانی جاده ای

 

 

روش های مختلف اجاره خودرو

خودروهای کرایه ای در دو دسته خودروهای ایرانی و خارجی اجاره داده میشوند. این ماشین ها در تیپ ها و مدل های مختلف هستند مانند: خودروهای شاسی بلند، سواری، کروک و کوپه اجاره داده میشوند. مجموعه ایرانی رنت توانسته است فعالیت خود را در سراسر ایران گسترش دهد.

اجاره اتومبیل ارزان قیمت

اگر برای رفت و آمد در داخل شهر تهران و یا در خارج از شهر نیازمند یک ماشین اجاره ای می باشید و استفاده از وسایل نقلیه برای شما مقرون به صرفه نیست، شما با اجاره ماشن پژوپارس و یا اجاره پژو 206 و یا اجاره خودرو پراید و یا انواع اجاره ماشین ها ایرانی و اجاره ماشین های لوکس می توانید نیاز خود را برطرف سازید.

نرخ کرایه خودرو به چه صورت است؟

سه عامل اصلی و مهم در نرخ کرایه خودرو دخالت دارند که این سه عامل عبارتند از:

 • مدل ماشین
 • سال تولید
 • مدل زمان درخواست برای کرایه خودرو

شما می توانید با توجه به بودجه و نیازهایتان خودروی مناسب خود را انتخاب کنید. به اینگونه که با مجموعه ایرانی نت در ارتباط باشید و از نرخ کرایه خودروی مورد نظر خود مطلع شوید. ضمن اینکه تیم پشتیبانی این سایت می توانند شما را در انتخاب خودرو مناسب راهنمایی کنند.

شرایط کرایه خودرو در تهران

شرایط کرایه خودرو در تهران بسیار آسان است و تنها با دارا بودن مدارک نام برده می توانید هر وسیله ی نقلیه ای را که مورد نظرتان است را اجاره کنید. شما می توانید نسبت به هزینه در نظر گرفته شده ماشین مناسب را برای خود انتخاب کنید و با توجه به نوع خدمات دریافتی و تعداد روزهای درخواستی قرارداد خود را نهایی کنید.

نحوه اجاره خودرو در سایت ایرانی رنت

کرایه ماشین در این شرکت کار بسیار ساده ای است. بعد از ثبت اطلاعات لازم برای قرار داد، و پس از بررسی توافقات و توضیحات شما یک مبلغ تعیین شده ای را پرداخت می کنید. و به سه روش می توان عقد قرارداد را انجام داد:

 • اینکه تحویل خودرو درب منزل و بستن عقد قرارداد توسط نماینده قانونی شرکت
 • حضور فعال شما در شرکت و عقد قرار داد با مدیرعامل شرکت
 • اینکه شما از طریق سایت ثبت قرار خود را انجام دهید و ماشین مورد نظر را در محل تعیین شده دریافت کنید.

اگر با وجود شرایط کرایه اتومبیل قصد دارید که از سایت ایرانی رنت خودروی خود را کرایه کنید، می توانید با خیالی آسوده ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ زیرا شرکت ایرانی رنت متنوع ترین و جدید ترین خودروهای موجود در بازار را در لیست اتومبیل های کرایه ای خود قرار داده است. کافی است در زمان مناسب هماهنگی های لازم را با موسسه انجام دهید تا بتوانید به راحتی ماشین مورد نظر را در اختیار داشته باشید.