اجاره خودرو با راننده با راننده در تهران

اجاره خودرو با راننده در تهران برای شما شرایط آسانی دارد، نگاهی به قوانین و شرایط اجاره ماشین در ایرانی رنت بیاندازید، لیست ماشین های ما شامل بنز و بی ام و را ببینید و هر خودروی لوکسی که نیاز دارید را خیلی ساده و با ارزان ترین قیمت از ما کرایه کنید. ما سعی میکنیم به ساده ترین شکل ممکن بهترین خودروهای مناسب اجاره در تهران را در محل مورد نظرتان به شما ارائه دهیم.

لیست قیمت و هزینه اجاره خودرو با راننده مخصوص تهران

جایی برای نگرانی نیس

ما به راحتی بهترین سرویس‌هاو خدمات را در اختیارتون قرار می‌دهیم

سفری آسان و بی خطر

با رانندگان مجرب ایرانی رنت سفری آسوده، بی‌خطر و توأم با آرامش خواهید داشت

تنوع خودرو

ما ناوگانی عظیم از ماشین های لوکس،کلاسیک و میان رده را در ایرانی‌رنت در اختیارتون قرار میدیم

بدون نیاز به تضمین

حتی بدون چک، سفته و وجه نقد هم میتونی ازسرویس‌های ما بهره ببرین

شرایط اجاره خودرو با راننده در تهران

کرایه اتومبیل با راننده از جمله خدماتی است که کلیه ی موسسه های معتبر اجاره خودرو به مشتریان خود ارائه می دهند و از آنجایی که متقاضیان استفاده از خدمات اجاره خودرو با راننده افرادی هستند که کیفیت خدمات برایشان اهمیت دارد و با ارزش است و حاضر هستند هزینه های بالایی را برای این خدمات بپردازند همچنین هنگام اجاره ی خودرو یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه شود رانندگانی است که در اختیار مشتری قرار می گیرد و باید بسیار در امور رانندگی تبحر داشته باشند و همچنین امنیت و آسودگی را برای مشتری فراهم آورد.
با خدمات ویژه اجاره ماشین با راننده شما میتوانید از میان طیف وسیع خودروهای ناوگان موسسه ی ایرانی رنت ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید ایرانی رنت با دارا بودن رانندگان فاخر،با تجربه و آزموده امنیت و آرامش شما را در هنگام اجاره ی خودرو با راننده تضمین می کند و همچنین ایرانی رنت برای آسودگی شما شرایط اجاره ی خودرو با راننده را بسیار آسان در نظر گرفته وشما با استفاده از این سرویس هیچگونه تعهد و یا تضمینی در قبال خودرو اعم از چک،سفته،وجه نقد متحمل نمی شوید و تماما به عهده ی راننده می باشد. همچنین ایرانی رنت با دارا بودن انواع ماشین های میان رده و بالا رده اعم از ماشین های لوکس و ماشین های کلاسیک و ماشین های معمولی دست شما را در انتخاب خودرو مورد نظر باز گذاشته است تمامی خودرو های ایرانی رنت مدل بالا بود و در هر بار اجاره، سرویس شده و سالم در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

قوانین اجاره خودرو با راننده

 

قطعا یکی از مهمترین فاکتورهای که در اجاره ماشین با راننده باید مورد توجه قرار گیرد، راننده ای است که در اختیار مشتری قرار می گیرد که مسئولیت مهمی برعهده دارد و اگر از تبحر کافی در رانندگی برخوردار نباشد میتواند جان شما را به خطر بیاندازد و سفری همراه با استرس در پیش رو خواهید داشت اما رانندگان شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت امتحانات خود را پس داده اند و کاملا در امور رانندگی فاخر و با تجربه هستن راننده ای که در اختیار مشتی قرار می گیرد با کلیه ی اصول قانونی رانندگی آشناییت دارند و ایرانی رنت سفری آسوده و بدون استرس و با خیال راحت را با رانندگان این ناوگان تضمین می کند اما این تمام ویژگی خدمات اجاره ماشین با راننده نیست یک راننده در عین داشتن تبحر در رانندگی باید با شخصیت و با آداب واصول اجتماعی و تشریفات آشناییت داشته باشد تمامی رانندگان ایرانی رنت دارای این ویژگی ها بوده و برای این ویژگی ها آموزش دیده شده اند و راننده ای که در اختیار مشتری قرار می گیرد با کلیه ی امور تشریفات آشناییت دارد.

رانندگان مجرب

تمامی رانندگان کار آزموده و توانمند در رانندگی و تضمین سفری بی خطر و با آرامش

رانندگان چند زبانه

دارا بودن توانایی رانندگان در برقراری ارتباط و مکالمه به چند زبان مختلف

رانندگان با شخصیت

آشناییت تمامی رانندگان با آداب و رسوم اجتماعی و اصول تشریفات

شرایط و نحوه ی رزرو اجاره ی خودرو با راننده

 • ارائه کارت شناسایی معتبر
 • پرداخت وجه اجاره ماشین بر اساس مدت زمانی که قصد اجاره خودرو را دارید.
 • خودرویی که قصد اجاره آن را دارید انتخاب کنید..
 • تعداد روزهایی که می خواهید خودرو را اجاره کنید مشخص نمایید.
 • تاریخ و موعد مقرر برای دریافت خودرو اجاره ای را مشخص نمایید.
 • نوع تحویل خودرو اجاره شده را (تحویل خودرو اجاره شده در شهر و محل مورد نظر شما ، فرودگاه و …) را مشخص نمایید.
 • با شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت تماس حاصل نمایید.
 • اطلاعات فوق را به پاسخ دهنده بدهید و یا با اعلام بودجه و تاریخ مورد نظر و تعداد روز مورد نظر خود از مشاوره کارکنان شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت استفاده نمایید.
 • پس از آن در صورت پسند و رضایت شما ، می بایست برای رزرو قطعی خودرو ، نسبت به واریز پیش پرداخت به میزان ۵۰% نرخ یک روز خودرو رزرو شده به شماره حسابی که اعلام می شود اقدام نمایید.
 • کارکنان شرکت اجاره خودرو (بدون راننده و با راننده-اجاره گیرنده و اجاره دهنده) ایرانی رنت به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان می باشد.
 • ما با ارائه انواع خودرو و تنوع در شرایط اجاره آماده سرویس دهی به شما مشتریان عزیز می باشد.
 • نوع ، کلاس و برند خودرو انتخابی
 • مدل و سال تولید اتومبیل
 • تعداد روزهایی که قصد دارید ماشین را اجاره کنید.
 • تاریخ رزرو اجاره خودرو

اجاره خودرو با راننده در تهران

اجاره خودرو با راننده چگونه است؟ کرایه خودرو با راننده جزو خدمات تشریفاتی است که در مجموعه ایرانی رنت ارائه می شود. این نوع از خدمات به راحتی و بدون نیاز به مدارک خاصی به مشتریان کرایه داده میشود. با این روش شما می توانید ماشین مورد احتیاج خود را همراه با یک راننده مجرب و مسلط به تمام امور رسمی در اختیار داشته و می توانید همه ی قرارداد های کاری خود را با خیال راحت انجام دهید. در اجاره ماشین با راننده شما دیگر نیاز به پرداخت ودیعه ندارید.

مجموعه بزرگ ایرانی رنت از معروف ترین شرکت های اجاره اتومبیل در کشور است که در اکثر شهرهای ایران نمایندگی فعال خود را در زمینه اجاره ماشین دارد. با مراجعه به این سایت می توانید از تمام شرایط کرایه خودرو تشریفات، کرایه ماشین عروس و شرایط کرایه خودرو با راننده مطلع شوید.

شرایط اجاره ماشین با راننده در تهران

در این نوع از اجاره ماشین به دلیل اینکه فردی از شرکت همراه شماست دیگر نیازی به ضمانت نیست و با شرایط بسیار راحت تر می توانید وسیله نقلیه مورد نظر خود را کرایه کنید. در موسسه ایرانی رنت اجاره ماشین با راننده به صورت آنلاین و یا تلفنی امکان پذیر است. برای این انتخاب در اجاره خودرو شما امکانات مفید و کاربردی را در مورد نیاز های خود در اختیار دارید که می توانید با استفاده کردن از آنها نگرانی های خود را درمورد بسیاری از مسائل برطرف کنید.

کرایه خودرو با راننده و بدون راننده

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات نیاز به تشریفات اداری و تجاری بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شودو در همین راستا موسسه ایرانی رنت با ارائه خدمات تشریفاتی در زمینه کرایه ماشین با رانندگان مجرب که دارای مهارت های گفتاری به زبان های مختلف هستند؛ را آماده ی خدمت رسانی به مشتریان در انواع جلسات، همایش ها و مراسمات کرده است. لازم به ذکر است که امکانات ارائه خودروهای تشریفاتیو اسپرت بدون راننده نیز در ایرانی رنت امکان پذیر است. البته شرایط و واگذاری آنها در این دو روش متفاوت است. جهت اطلاع از شرایط کرایه اتومبیل می توانید به سایت مراجعه کنید و یا به صورت تلفنی با شماره تلفن های موجود تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده در کرایه اتومبیل با راننده

 • دارای صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی
 • کیفیت بالای فنی اتومبیل ها
 • بیمه مسافرتی کامل
 • رانندگان مسلط به زبان های مختلف
 • استفاده از تور لیدر برای مسافت های طولانی مدت
 • آشنا به اصول تشریفات و آداب اجتماعی

رانندگان مجرب و ماهر

افراد این تیم بزرگ مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسوی و … بوده و با امور تشریفاتی هم آشنایی کامل دارند. در صورتی که شما برای کارهای مهم و ضروری خود به رانندگان مسلط به زبان های مختلف احتیاج دارید میتوانید این درخواست خود را در در زمان قرارداد با شرکت در میان بگذارید. لازم به گفتن است که جای خواب و تهیه غذای او نیز بر عهده مشتری می باشد. این روش از کرایه خودرو در تهران مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه از این مطلب برایتان توضیح می دهیم.

رزرو اجاره خودرو با راننده

برای تعیین وقت خود ابتدا باید شما را با لیست خودروهای با سرنشین رنت کنیم تا یکی را انتخاب کنید. پس از انتخاب ماشین مورد نظر می توانید با کارشناسان سایت تماس بگیرید و تاریخ و ساعت زمان رزرو خود را معین کنید. موسسه ایرانی رنت این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که پس از بررسی ماشین انتخابی در صورتی که از قبل رزرو نشده باشد، به مشتری اطلاع دهد و پیش فاکتوری به عنوان تاییدیه برایشان ارسال کند. در صورت تایید این وسیله برای او ثبت می شود.

قیمت کرایه خودرو با راننده در سایت ایرانی رنت

هزینه کرایه خودرو با راننده با توجه به نوع و تعداد روزهای تعیین شده محاسبه میشود. قیمت اجاره ماشین با راننده برای خارج از شهر به صورت درازمدت و دربستی محاسبه میشود. شما میتوانید پس از اعلام برنامه خود و تعداد روزهایی که می خواهید ماشین در اختیار داشته باشید و اینکه چه نوع خودرویی باشد، فاکتور شما تنظیم می شود.

کرایه خودرو برای خارج از شهر تهران

کرایه کردن ماشین با راننده در حین سفر می تواند پیشنهاد ایده آلی برای راحتی شما باشد. زیرا شما می توانید برای خسته نشدن از راه و مسافرت، اتومبیل مورد نیاز خود را با راننده کرایه کرده و هزینه های خود را کاهش داده است. اجاره ماشین با راننده برای مسافرت نیاز به مدرک خاصی ندارد و تمام هزینه ها و خسارت های به وجود آمده تا پایان زمان تعیین شده بر عهده خود راننده است. قیمت ها برای خارج از شهر به صورت دربستی و دراز مدت توافقی است. در نظر داشته باشید که این قیمت ها برای وسایل نقلیه گوناگون متفاوت است؛ شما می توانید با اعلام برنامه سفر خود به سایت ایرانی رنت هزینه و پیش فاکتور قرارداد خود را مشاهده کنید.

ثبت درخواست اجاره خودرو با راننده در سایت ایرانی رنت

خدمات کرایه اتومبیل باعث شده است که نیاز به داشتن یک خودرو ایده آل برای انجام سفرهای مهم درون و یا برون شهری و همه ی کارهای تجاری و تشریفاتی به اجاره خودرو با شرایط اسان و راحت تبدیل شود. از مزایای کرایه ماشین می توانیم به امکان کرایه خودرو با راننده اشاره کنیم. توانایی سفر با انواع ماشین های روز دنیا و عدم نیاز به هزینه های نگهداری اتومبیل و صرف زمان برای خودرو و قیمت اجاره خودرو ارزان تر می توان از مزیت های آن نسبت به خرید خودرو نام برد. با ورود به وبسایت ایرانی رنت می توانید از قوانین اجاره خودرو با راننده آگاه شوید.

اجاره ماشین ایرانی رنت یکی از ارائه دهندگان سرویس های اجاره ماشین با راننده در کشور است که با ارائه خدمات ویژه به خصوص ترانسفرهای داخل شهری، داشتن ناوگانی بروز وآماده، با هدف در اختیار گذاشتن امکانات منحصر به فرد برای کسانی که همیشه به دنبال سرویس های مخصوص و vip هستند و با دارا بودن بهترین رانندگان دوره دیده و کارآزموده در خدمت مشتریان هستند.

پرسنل رانندگان ایرانی رنت مسلط به زبان های روز دنیا مانند انگلیسی، عربی و… می باشند که تمام کارهای تشریفاتی را که در زمینه ارائه خدمات اجاره خودرو با راننده در دوره هایی در موسسه ایرانی رنت برگزار شده است شرکت کرده اند و مهارت های کافی را بدست آورده اند.