شرکت های اجاره ی خودرو

کرایه خودرو بدون راننده در تهران

یکی از خدمات موسسه های اجاره خودرو اجاره سواری های بدون راننده میباشد و افراد میتوانند خودرو مورد نظر خود را بدون راننده کرایه کنند و در قبال خودرو اجاره ای سند، چک، سفته یا وجه نقد جهت تضمین بازگشت خودرو بر اساس شرایط کرایه اتومبیل مربوط به شرکت اجاره خودرو پرداخت نمایند

اجاره اتومبیل بدون راننده مناسب چه کارهایی می باشد؟

 • دیدار دوستان و آشنایان
 • قرار های مهم و کاری
 • سفر و گردش با تعداد افراد متفاوت
 • جایگزین کردن با ماشین آسیب دیده خود
 • انجام امور روزمره

در شرایط کنونی هر کدام از ما ممکن است به مشکلاتی بر بخوریم که به یک ماشین لوکس نیاز داشته باشیم در کوتا مدت یا بلند مدت که در این شرایط میتوانیم به موسسات اجاره خودرو مراجعه کنیم.

موسسه کرایه اتومبیل ایرانی رنت در خدمت شماست و میتواند کمبود خودرویی شما را جبران کند(ماشین هایی با تعداد سر نشین متفاوت).

برای اینکار کافی است با یک تماس خودروی مورود نظر خودتان را از ما کرایه کنید و با اجاره یک خوردرو لوکس یا کلاسیک بهترین شب زندگی خود را به شبی بسیار به یاد ماندنی و متفاوت تبدیل کنید.

یکی از مزیت هایی که شرکت های اجاره خودرو دارند، اجاره ماشین بدون راننده می باشد. شما می توانید ماشین مورد نظر خود را بدون رانند اجاره کنید و در مقابل آن سند، چک، سفته و یا پول نقد برای ضمانت در اختیار آن شرکت قرار دهید. این تضمین به این دلیل است که شما خودرو را بدون هیچ مشکلی و در زمان معین شده باز خواهید گرداند.

کرایه ماشینهای بدون راننده در چه زمان هایی مناسب است؟

 • دیدن اقوام و دوستان
 • انجام قراردادهای کاری
 • گردش و تفریح
 • انجام دادن کارهای روزمره
 • استفاده از ماشین در طول روز

در برخی از موارد ممکن است مشکلاتی برای شما به وجود بیاید و شما را مجبور به اجاره یک ماشین لوکس کند. در این زمان شما می توانید با بهترین شرایط ممکن خودرو مورد نظرتان را از شرکت های کرایه خودرو تحویل بگیرد.

یکی از معتبر ترین موسساتی که بهترین خودرو های خود را جهت برطرف کردن نیازتان در اختیار شما قرار می دهد، شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت ما، ماشین لوکس مورد نظر خود را برای هر زمان که می خواهید با بهترین شرایط کرایه کنید.

ویژگی سرویس اجاره خودرو بدون راننده ایرانی رنت

با توجه به اینکه خدمات اجاره خودرو بدون راننده متقاضیان زیادی دارد و به دلیل اینکه راننده ای در اختیار مشتری قرار نمی گیرد بیشتر از موسسات اتومبیل کرایه فقط ماشین های پایین رده و میان رده را برای سرویس اجاره ماشین بدون راننده در اختیار مشتریان قرار می دهند اما شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت تمامی خودروهای پایین رده و میان رده و خودرو های لوکس را برای خدمات اجاره خودرو بدون راننده بدون محدودیت برای مشتریان ارائه می دهد.
هنگامی که شما قصد کرایه اتومبیل بدون راننده را دارید باید مواردی را در نظر داشته باشید یکی از مهمترین مسائل در رنت خودرو بدون راننده قرارداد می باشد، قرارداد نباید نکته ی مبهمی برای طرفین داشته باشد و شخص کرایه کننده خودرو باید بداند در شرایط خاص مانند سرقت اتومبیل،تصادف،خرابی و غیره چه توافقی بین اجاره دهنده خودرو و طرف قرار داد انجام شده است که همین امر باعث ایجاد خشنودی و یا رضایت در مشتری می شود قرارداد های ایرانی رنت بصورت کاملا شفاف بدون کوچکترین ابهامی بین شخص اجاره کننده خودرو و ایرانی رنت منعقد می شود.
نکته مهمی دیگری که باید به آن توجه کرد این است که ماشین اجاره ای باید دارای بیمه شخص ثالث و بدنه باشد تمیزی ظاهر و سلامت اتومبیل هم جزء نکات بسیار مهم در هنگام اجاره خودرو بدون راننده تلقی می شود. تمامی ماشین های موجود در ناوگان ایرانی رنت بصورت دوره ای و مرتب تمامی ماشین های خود را سرویس نموده و سلامت ماشین را تضمین می کند. در شرکت کرایه ماشین ایرانی رنت مدارک لازم برای اجاره ماشین بدون راننده به نحوی بنامه ریزی و طراحی شده است که اکثریت مردم امکان بهره مندی از این سرویس را داشته باشند.

سلامت خودرو

تمامی خودرو ها بصورت مرتب و دوره ای سرویس می شوند

بیمه ثالث و بدنه

تمامی خودروها دارای بیمه کامل شخص ثالث و بدنه هستند

شرایط آسان

شرایط آسان و منعطف اجاره خودرو برای عموم مردم

تنوع خودرو

تنوع در انواع خودروهای معمولی،لوکس و کلاسیک

بهترین ماشین های ایرانی رنت بدون راننده

ایرانی رنت تمام ماشین های خود را بدون راننده در اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید از ماشین های میان رده تا لوکس را بدون راننده اجاره کنید.
چند تا از ماشین های لوکس و یا کلاسیک ایرانی رنت که شما میتوانید آنها را بدون راننده اجاره کنید

 • آئودی
 • پیکان جوانان
 • مرسدس بنز
 • رنجر روور

لیست و قیمت این ماشین هارا میتوانید در همین صفحه دنبال کنید

اجاره ماشین عروس بدون راننده ساعتی و روزانه

هر فردی میخواهد بهترین شب زندگی اش شبی خاص و لوکس باشد که شما میتوانید برای اینکه شبی بهتر و رویایی تر داشته باشید یک ماشین اجاره کنید
موسسه ایرانی رنت تمام ماشین های لوکس خود را با امکانات کامل به شما ارائه میدهد با هزینه های ساعتی و شما میتوانید در شب عروسی ماشین خود را داشته باشید و خودتان آنرا هدایت کنید تا تجربه متفاوت و خوبی را در آن شب داشته باشد.

بهترین ماشین های ایرانی رنت بدون راننده

ایرانی رنت تمام ماشین های خود را بدون راننده در اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید از ماشین های میان رده تا لوکس را بدون راننده اجاره کنید.
چند تا از ماشین های لوکس و یا کلاسیک ایرانی رنت که شما میتوانید آنها را بدون راننده اجاره کنید

 • آئودی
 • پیکان جوانان
 • مرسدس بنز
 • رنجر روور

لیست و قیمت این ماشین هارا میتوانید در همین صفحه دنبال کنید

شرایط و نحوه ی رزرو اجاره ی خودرو با راننده

قطعا برای اجاره ی خودرو بدون راننده از مشتریان این سرویس در قبال تضمین بازگشت خودرو و همچنین آسیب های احتمالی به ماشین یکسری شرایط در نظر گرفته می شود ایرانی رنت برای این سرویس شرایطی بسیار آسان و منطقی طراحی کرده است تا عموم مردم بتوانند از این سرویس استفاده کرده و خودرو موردنظر خود را کرایه کنند.
اما یکسری شرایط عمومی در نظر گرفته شده است که باید شخص اجاره کننده دارای ان شرایط باشد که اعم از این می باشد که: شخص اجاره کننده باید حداقل 19 سال سن و حداکثر70 سال داشته باشد دارای گواهینامه رانندگی معتبر از جمهوری اسلامی ایران و یا داشتن گواهینامه بین المللی(در صورت نیاز به صدور گواهینامه بین المللی شما می توانید با تماس با شرکت اجاره خودرو ایرانی رنت و تقاضا آن و ارایه مدارک معرفی ، گواهینامه رانندگی بین المللی خود را بعد از چند روز کاری اخذ نمایید).
زمانی که شما یک ماشین از شرکت اجاره خودرو کرایه کردید شما مجاز نیستید ماشین اجاره ای را به شخص دیگری واگذار کنید. فرد اجاره کننده ی خودرو موظف به دقت در نگهداری و استفاده بهینه از خودرو می باشد. هرگونه تخلف و تخطی از قوانین راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران بر عهده فرد اجاره کننده خودرو می باشد.

 • ارائه و تحویل مدارک شناسایی .
 • ارائه سند ملکی (و یا اجاره نامه به صورت موردی) در استان های تهران و البرز که به نام شخص اجاره کننده خودرو است.
 • ارائه چک بانکی و یا سفته به میزان ۲۰% بیشتر از قیمت روز ماشین
 • ارائه و تحویل مدارک شناسایی .
 • ارائه و تحویل چک و یا سفته به میزان ۲۰% بیشتر از مبلغ قیمت روز اتومبیل
  ودیعه نقدی (میزان ودیعه بر اساس نوع خودرو متغیر است) . ( به صورت موردی بر اساس نوع خودرو انتخابی و … سند ملکی ، ضامن کاسب شاغل در تهران و یا کارمند رسمی دولتی دارای چک نیز مورد قبول است)
 • مبلغ اجاره ماشین بر اساس تعداد روز های مورد نظر
 • ارائه و تحویل مدارک شناسایی
 • ارائه و تحویل گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت.
 • ارائه و تحویل چک کارمندی به میزان ۲۰% بیشتر از مبلغ قیمت روز خودرو
 • اصل پاسپورت و یا اصل ویزا
 • بلیط برگشت

شرایط اجاره خودرو برای شرکت ها ، موسسات ، ادارات دولتی و غیر دولتی و اشخاص حقیقی و حقوقی که به صورت بلند مدت و ماهانه اجاره خودرو می نمایند منعطف می باشد. در برخی موارد هیچ شرایط خاصی برای این دست از مشتریان وجود ندارد.
جایگزینی و یا تلفیق روش های فوق امکان پذیر است. به عنوان ضمانت و ودیعه می توانید با ارایه کارت خودرو شخصی خود و پارک خودرو در محل شرکت استفاده کنید.

اجاره خودرو بدون راننده

اتومبیل های اجاره ای بدون راننده در دو دسته خودروهای ایرانی و خارجی کرایه داده میشود. این ماشین ها در تیپ ها و مدل های مختلف مانند: خودروهای شاسی بلند، سدان، هاچبک، کروک و… اجاره داده میشود. موسسه ایرانی رنت با ارائه خدمات منحصر به فرد در زمینه اجاره ماشین بدون راننده توانسته است فعالیت خود را در تمام کشور گسترش دهد. به گونه ای که اجاره خودرو بدون راننده در کرج، اجاره ماشین بدون راننده در مشهد، کرایه اتومبیل بدون راننده در شیراز، اجاره ماشین عروس و … در حال فعالیت است و توانسته است به سطح بالایی از رضایت مشتریان برسد. خودروهای موجود در سایت ایرانی رنت مدل سال بوده و دارای کاردکرد های کمتری است. تمام خودروهای بدون راننده در ایرانی رنت دارای پوشش بیمه کامل می باشد.

قیمت اجاره اتومبیل بدون راننده

قیمت اجاره خودرو بدون راننده با توجه به نوع اتومبیل، تعداد روزهای رزرو و کیلومتر طی شده محاسبه میشود. شما می توانید برای دریافت قیمت ماشین بدون راننده به صفحه لیست سایت ایرانی رنت مراجعه کنید و پس از مشاهده هزینه کرایه خودرو بدون راننده نسبت به اجاره ی آن اقدام کنید. همچنین شما می توانید برای رزرو با کارشناسان و پشتیبانی تیم ایرانی رنت در ارتباط باشید.

اجاره ماشین بدون راننده با کمترین هزینه

خودروهای مدل سال با قیمت مناسب بخشی از تضمین ایرانی رنت در رابطه با کمترین هزینه اجاره ماشین بدون راننده در بین شرکت های دیگر می باشد. برای اطلاع از هزینه خودروی اجاره ای بدون راننده با توجه به مدل اتومبیل مورد نظر می توانید به ایرانی رنت رجوع کنید. مزیت فوق العاده این موسسه این است که هر چقدر تعداد روزهای رزرو شما بیشتر شود هزینه اجاره خودرو بدون راننده کاهش می یابد.

دریافت کمترین میزان ودیعه

کرایه ماشین بدون راننده یک انتخاب مناسب برای خانواده هایی است که می خواهند به صورت گروهی سفر کنند. برای ضمانت اجاره اتومبیل بدون راننده مدارکی لازم است که در بخش های دیگر آن را برایتان شرح می دهیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران موسسه خدمات اجاره ماشین بدون راننده ایرانی رنت در ارتباط باشید.

بیمه اتومبیل های اجاره ای بدون راننده

همه ی خودروهای موجود در ایرانی رنت دارای سطوح کامل بیمه است که به صورت لیست معرفی شده است. سقف پرداخت هزینه بیمه برای مشتریان مشخص شده است اما در صورت بروز مشکل و یا تصادف هیچگونه هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود.

 • بیمه بدنه
 • بیمه شخص ثالث
 • بیمه سرنشینان خودرو

چگونه میتوان خودرو بدون راننده کرایه کرد؟

مشتریان می توانند پس از انتخاب خودروی مورد نظر خود در لیست ماشین های اجاره ای بدون راننده می توانند از طریق تماس تلفنی، ایمیل و یا به صورت آنلاین اتومبیل خود را رزرو کنید. به منظور ثبت اجاره خودرو در این سایت باید غیر از مبدا و مقصد، تعداد روزهای مورد نظر و یا حداقل ساعت هایی را که می خواهید به کرایه ماشین بدون راننده بپردازید تعیین کنید. حداقل زمان اجاره اتومبیل سه روز می باشد. کرایه ون، اتوبوس و یا ماشین عروس به صورت ساعتی و روزانه است.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

هنگامی که فرد قصد دارد تا ماشین دلخواه خود را بدون راننده اجاره کند باید مواردی را در نظر بگیرید. مهم ترین موضوع قرارداد اجاره ماشین بدون راننده می باشد؛ این قرار داد نباید نکته مبهمی برای طرفین داشته باشد. و مشتری باید بداند در شرایط خاص مانند دزدیدن خودرو، تصاف، خرابی و … چه توافقی بین او و شرکت اجاره دهنده انجام شده است که همین مورد موجب ایجاد رضایت بیشتر در مشتری می شود.

نکته مهم دیگر این است که هنگام کرایه ماشین حتما از داشتن اعتبار بیمه ثالث و بدنه آن اطینان داشته باشید. تمام اتومبیل های کرایه ای در ایرانی رنت دارای بیمه ثالث و بدنه کامل هستند.

تمیزی ظاهری و کیفیت وسیله نقلیه اجاره ای هم از مزیت های مهم است. ایران رنت تمام ماشین های خود را بصورت مرتب سرویس می کند و سلامت ماشین را نیز تضمین می نماید. برخی از موسسات اجاره خودرو به صورت واسطه عمل می کنند و ماشین ها تحت مالکیت آنها نیست و همین موضوع باعث نارضایتی مشتری در بعضی مواقع میشود. اکثر اتومبیل های کرایه ای در ایرانی رنت تحت مالکیت مستقیم شرکت می باشد.

کاربردهای مختلف اجاره خودروی بدون راننده:

 1. انجام کارهای روزمره
 2. مسافرت با دوستان
 3. رفتن به یک قرارداد مهم کاری
 4. امور برگزاری مراسم ازدواج
 5. سفررفتن به همراه کودکان
 6. استقبال از مهمانان خارجی

تفاوت کرایه اتومبیل بدون راننده و با راننده

اجاره خودرو جدا از اینکه برای یک وسیله نقلیه ایرانی باشد یا اتومبیل لوکس خارجی و یا هر تفاوت دیگر از این دیدگاه هم اهمیت دارد که کرایه خودرو با راننده باشد یا اجاره ماشین بدون راننده. برخی از افراد بنا به شرایطی تمایل دارند که ماشین را بدون راننده اجاره کنند؛ زیرا اینکه ممکن است با خانواده و یا همسر خود باشند و دوست ندارند خلوت خانوادگیشان از بین برود و به راحتی سفر خود را در کنارهم طی کنند. یا شاید هم ممکن است به دلیل عدم اعتماد به رانندگی افراد دیگر فقط خودشان پشت فرمان می نشینند و یا به هر دلیلی که می تواند شخصی باشد. افرادی هم هستند که اتومبیل با راننده اجاره می کنند زیرا دوست دارند خود را درگیر رانندگی نکنند و با استراحت مطلق به محلی که قصد دارند بروند برسند. در اصل اینکه اجاره ماشین با راننده باشد یا کرایه خودرو با راننده فقط و فقط به درخواست فرد اجاره کننده بستگی دارد.

اجاره ماشین بدون راننده در سایت ایرانی رنت

تا زمانی که خودتان پشت فرمان نباشید نمی توانید چالش ها و لذت های زندگی را درک کنید. حس رانندگی در جاده های زیبا و خلوت را زمانی متوجه میشوید که خودتان رانندگی کنید و از خودروهای مجهز و مدرن استفاده کنید. شما می توانید با اجاره خودرو بدون راننده از سایت ایرانی رنت با قیمت مناسب رانندگی با جدیدترین ماشین های اروپایی را تجربه کنید و از نشستن پشت یک پورشه لذت ببرید. شما می توانید انواع ماشین های بدون راننده را در سایت ایرانی رنت مشاهده کنید.